• 0 850 550 73 42
  • info@mobilser.net
Hizmetlerimiz
TAKİP EDİYORUZ

Hızlı ekonomik ve teknolojik gelişmeler ülke pazarını giderek artan bir rekabet ortamın da markaların başarılı olma yarışını kazanmasının yolu, pazar ve müşteri odaklı yaklaşımla sağlanabilir. Müşteri odaklı olma, müşteri beklentilerinin tanımlanması ve iyi müşteri ilişkileri geliştirilmesi ile gerçekleşebilir.

Pazarda çok geniş bir mamul yelpazesi karşısında satın alma kararına etki eden en önemli unsur satış sonrası hizmetler olduğunu görüyoruz. Bu bağlamda Teslimatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri garanti kapsamı süresince takip ediyor ve servis hizmetini sağlıyoruz.

Tüm Depolarımızda oluşturduğumuz mobilya hastanelerinde Panel grup ve yumuşak grup(koltuk, kanepe, yatak, baza) tüm ürünlerin bakım, tamir, yenileme, kumaş değişimi gibi işlemlerini gerçekleştiriyor, Markalara Satış sonrası servis alanında kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Ayrıca Hizmet gerçekleştirdiğimiz tüm müşterilere Call Center ekibimiz tarafından Müşteri Memnuniyet anketleri düzenliyor ve müşteri geri dönüşlerine göre gerekli iyileştirmeleri sağlıyoruz.