• 0 850 550 73 42
 • info@mobilser.net
Kurumsal
Misyon ve Vizyon

Kalite Politikamız

 • Verimlilik:

  Gerek lojistik alanında gerekse iş dünyasında kaynaklar sınırlıdır ve her kaynağın bir fırsat maliyeti vardır. MOBİLSER  olarak biz planlama, izleme ve titiz işletme faaliyetlerimizi, sıfır israf felsefesiyle, en az ölçüde kaynaktan en fazla değeri üretme hedefi doğrultusunda yürütüyoruz.

  Zaman:

  Müşterilerimizi takdir ediyor ve zamanlarına saygı duyuyoruz. Bir sevkiyatın depodan ayrılışında yaşanacak bir saniyelik bir gecikmenin dahi tedarik zincirinin sonraki aşamalarında ciddi sonuçlara yol açabileceğini biliyoruz. Bu bilinçle, teknoloji geliştirme uzmanlarımız ve operasyon yöneticilerimiz, gelişmiş yazılımlar kullanarak, ekiplerimizin üstlendikleri görevleri her zaman tam vaktinde yerine gitmelerine destek olmak için titizlikle çalışıyor                                                                                                                                                                                                                           

  Şeffaflık:

  En kusursuz planlama ve kontrollerin sağlandığı durumlarda bile sorunların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Biz, sorun yerine çözüme ve gerekli kaynakların sorunun mümkün olduğunda hızlı çözümlenmesi için derhal bu doğrultuda tahsisine odaklanıyoruz. Her ne yaşanırsa yaşansın, bir tam şeffaflık politikası uyguluyoruz. Şeffaflık büyümeyi, gelişimi ve başarıyı beraberinde getiriyor.                                                                                                                                                                   

  Azim:

  Türkiye geneli mobilya montaj ve teknik servis, çok çeşitli kural ve şartlara tâbi, içerisinde çok çeşitli güçlükler barındıran, her bir bileşeninin sürekli devinim halinde olduğu dinamik, canlı bir sistemdir. Bizse güçlüklerden yılmıyor, onları yetkinliklerimizi sınamak ve geliştirmek için birer fırsat olarak görüyor, her seferinde ekiplerimizin engin deneyim ve uzmanlığından yararlanarak ihtiyacınız olan çözümü size sunuyoruz. MOBİLSER  ile şirketiniz emin ellerde.

   

Misyonumuz

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı lojistik hizmetler sunmak.